بلبرینگ شیار عمیق

در صنعت بلبرینگ های شیار عمیق کاربرد های بسیار زیادی دارد و بلبرینگ های شیار عمیق در بازرارهای مصرف نیز استفاده های بی شماری دارد. بابت همین موضوع از شیار و به وجود آوردن سطح تماس بسیار بالا مابین ساچمه و رینگ مورد استفاده بیشماری می شود و می تواند بارهایی با وزن بالا را در جهت های شعایی و محوری تحمل کند. بلبرینگ های شیارعمیق دارای طراحی ساده می باشد. و همین بلبرینگ ها توانایی تفکیک ناپذیری دارند . این بلبرینگ ها کاربرهای مناسب در بازارها دارند. و همه این موارد ذکر شده از خصاصای بارز بلبرینگ شیار دار عمیق بوده است.

بلبرینگ های شیار دار عمیق در مدل های یک ردیفه و یک ردیفه با شیار ساچمه خور و دو ردیفه در بازار تولید می شود و بصورت زیر دسته بندی می شود :

۱- بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه
۲- بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه با اسلات های پر کننده
۳- بلبرینگ شیار عمیق استنلس استیل
۴- بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه
بلبرینگ قابلیت این را دارند که بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کند و این تحمل وزن نسبت به وزن هر بار و یا سرعت دور زدن بارها و حتی حساسیتهایی که برای بار وجود دارد و محل نصب بار متفاوت می باشد و از مدل های متفاوتی از خانواده بلبرینگ ها استفاده می شود. بلبرینگ ها از لایه ی خارجی شکلی به نام گوی و یا ساچمه میانی بلبرینگ اعمال می گردندو به آن شکل فشار به قسمت لایه داخلی ایجاد می شود. نظر بر اینکه گوی ها بصورت کروی می باشد در اکثر موردهای استفاده ساده، نقطه تماس هایشان با لایه درونی و بیرونی بسیار کوچک با دقت بالا و حساس خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *