چاپ بر روی کاغذ , نایلون , چرم , فلز , شیشه , پارچه و غیره می باشد که متداولترین نوع چاپ بر روی کاغذ می باشد و به طور کلی این صنایع از دستگاه های خاصی استفاده می کنند که روانکارهای ما شامل روغن دنده و روغن هیدرولیک و انواع گریس می باشد .

هر صنعتی که به موجب آن بتوان محصولی تولید کرد به منظور روانکاری دستگاه های خود و به منظور اصل حرکت نیاز به روغن و گریس دارد . از این قبیل صنایع میتوان به صنایع شیشه سازی , صنایع تولید کاشی و سرامیک و صنایع چوب سازی و غیره اشاره کرد . با توجه به نوع کاربرد در دستگاه های مختلف می توانید با مشاوران شرکت روانکار شیمی ماهان تماس بگیرید تا به شما بهترین روانکار را معرفی نمایند.

صنایع فلزکاری به صنایعی اطلاق می شود که در آن به تغییر شکل فلز به کمک ابزارها و دستگاه های مختلف و با استفاده از عامل حرارت پرداخته می شود . مانند تراشکاری , فرزکاری و فلزکاری که روانکارهای ما شامل روغن ماشین ابزار , آب صابون , روغن مته کاری , روغن ضدزنگ و روغن برش می باشد .

این صنایع به تولید انواع پوشاک , انواع پارچه و به طور کلی منسوجات مختلف و انواع ریسندگی به وسیله نخ گفته می شود . به منظور روانکاری دستگاه های خود به انواع روغن و گریس در بخش های مختلف نساجی و بافندگی نیاز دارد .

صنایع غذایی و داروسازی با توجه به حساسیت و اهمیت چگونگی تولید محصولات می بایست از روانکارهای تخصصی استفاده شود که حتی المقدور دارای رنگ , بو , مزه نباشند تا بر روی این دسته از محصولات تاثیری نداشته باشند . روانکارهای خوراکی از قبیل روغن خوراکی , گریس خوراکی و گریس فودگرید شامل روغن هیدرولیک , روغن دنده , روغن ماشین ابزار و انواع گریس خوراکی می باشند.

روغن و گریس های مخصوص نیروگاه های برق با کیفیت بالا و عملکرد مطلوب از محصولات شرکت روانکار شیمی ماهان می باشد که روغن موتور گازی و دیزلی , روغن دنده , روغن هیدرولیک , روغن انتقال حرارت , گریس هادی الکتریسیته و گریس عایق , روغن ترانسفورماتور  را شامل می شود .

صنایع شیمیایی از قبیل کارخانجات داروسازی , لوازم آرایشی و بهداشتی , پتروشیمی , تولید آمونیاک , تولید کود و ... می باشد.

محصولات ما شامل روغن و گریس مخصوص روانکاری کمپروسور , جعبه دنده و توربین می باشد . برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاوران مجرب ما تماس گرفته و کالای مورد نظر خود را به کمک ایشان انتخاب نمایید .

روانکار صنایع هوایی یه روغن و گریس های پایه معدنی و سنتتیکی اطلاق میشود که با بالاترین کیفیت و بازدهی در موتور توربین و موتور پیستونی و هیدرولیک فرمان و بلبرینگ هوانورد ( اعم از هواپیمای مسافربری یا باربری , جت , هلیکوپتر و ...) کاربرد داشته باشد  و همچنین روغن و گریس هوایی باید بتواند در دماهای پایین قابلیت بالایی داشته باشد و از کیفیت روانکار در ارتفاعات که دمای پایین از شاخصه های آن است کاسته نشود . 

 

صنایع دریایی شاخه ‌ای از صنایع  هستند که به فراوری و تولید شناورهای دریایی گوناگون و...

صنایع دریایی شاخه ‌ای از صنایع  هستند که به فراوری و تولید شناورهای دریایی گوناگون و...