بلبرینگ شیار عمیق

بلبرینگ

در صنعت بلبرینگ های شیار عمیق کاربرد های بسیار زیادی دارد و بلبرینگ های شیار عمیق در بازرارهای مصرف نیز استفاده های بی شماری دارد. بابت همین موضوع از شیار و به وجود آوردن سطح تماس بسیار بالا مابین ساچمه و رینگ مورد استفاده بیشماری می شود و می تواند بارهایی با وزن بالا را در جهت های شعایی و محوری تحمل کند. بلبرینگ های شیارعمیق دارای طراحی ساده می باشد. و همین بلبرینگ ها توانایی تفکیک ناپذیری دارند . این بلبرینگ ها کاربرهای مناسب در بازارها دارند. و همه این موارد ذکر شده از خصاصای بارز بلبرینگ شیار دار عمیق بوده است.
بلبرینگ های شیار دار عمیق در مدل های یک ردیفه و یک ردیفه با شیار ساچمه خور و دو ردیفه در بازار تولید می شود و بصورت زیر دسته بندی می شود :
1- بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه
2- بلبرینگ شیار عمیق یک ردیفه با اسلات های پر کننده
3- بلبرینگ شیار عمیق استنلس استیل
4- بلبرینگ شیار عمیق دو ردیفه
بلبرینگ قابلیت این را دارند که بارهای شعاعی و هم بارهای محوری را تحمل کند و این تحمل وزن نسبت به وزن هر بار و یا سرعت دور زدن بارها و حتی حساسیتهایی که برای بار وجود دارد و محل نصب بار متفاوت می باشد و از مدل های متفاوتی از خانواده بلبرینگ ها استفاده می شود. بلبرینگ ها از لایه ی خارجی شکلی به نام گوی و یا ساچمه میانی بلبرینگ اعمال می گردندو به آن شکل فشار به قسمت لایه داخلی ایجاد می شود. نظر بر اینکه گوی ها بصورت کروی می باشد در اکثر موردهای استفاده ساده، نقطه تماس هایشان با لایه درونی و بیرونی بسیار کوچک با دقت بالا و حساس خواهد بود.

بلبرینگ

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت روانکار شیمی ماهان میباشد.

سئو و بهینه سازی سایت توسط طراحی سایت وب نوشمبلمان اداری
ثبت شرکتکانکس سئو سالنامه چاپ سررسید هاست سررسید لیزر موهای زائد طراحی دکوراسیون رستوران طراحی دکوراسیون کافی شاپ طراحی دکوراسیون ویلا طراحی دکوراسیون داخلی منزل اجرای اسکلت های بتنی میز اداری تزریق چربی لیزر موهای زائد بدن دستگاه لیزر موی خانگی تزریق ژل لیزر موهای زائد تزریق بوتاکس قیمت لیزر موهای زائد لیزر جوانسازی پوست میکرونیدلینگ, تشریفات عروسی,مبلمان اداری میز اداری کلینیک دندانپزشکی ارتودنسی لمینت دندان ایمپلنت دندان تشریفات مجالس خدمات مجالس ویزای شینگن دکتر نوروزیان دکتر نوروزیان مو باغ تالار عروسی باغ برای عروسی باغ عروسی تالار عروسی کاشت مو کاشت مو طبیعی کلینیک کاشت مو مرکز کاشت مو درمان ریزش مو ترمیم مو کاشت ابرو قیمت کاشت مو کاشت مو به روش sut هزینه کاشت مو